چوب اسیدپاشی کرمانشاه کرمانشاه اخبار حوادث

چوب: اسیدپاشی کرمانشاه کرمانشاه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث اسیدپاشی در کرمانشاه با انگیزه‌های شخصی

دادستان کرمانشاه گفت: یک فرد اسیدپاش آخرهای هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک ماشین به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و بعد از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خو

اسیدپاشی در کرمانشاه با انگیزه های شخصی

عبارات مهم : اسیدپاشی

دادستان کرمانشاه گفت: یک فرد اسیدپاش آخرهای هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک ماشین به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و بعد از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خود اسید موجود در داخل قوطی پلاستیکی را که از قبل آماده کرده بود به طرف وی پاشیده و موجب جراحت وی شده است است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، محمدحسین صادقی گفت: فرد اسیدپاش آخرهای هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک ماشین به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و بعد از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خود اسید موجود در داخل قوطی پلاستیکی را که از قبل آماده کرده بود به طرف وی پاشیده و موجب جراحت بخش هایی از بدن از جمله دست چپ، پشت کتف و قسمت هایی از صورت شده است است.

وی افزود: متهم بعد از اقدام به اسیدپاشی از محل متواری و فرد مصدوم نیز به بیمارستان انتقال یافته شده است است.

اسیدپاشی در کرمانشاه با انگیزه‌های شخصی

به گفته دادستان کرمانشاه، متهم بعد از این عمل مجرمانه از طریق ارسال پیامک به همسر سابق خود مجددا وی و خانواده اش را به اسیدپاشی و اعمال مجرمانه ترساندن کرده است.

صادقی تاکید کرد: در این راستا پرونده قضایی تشکیل و کارها قانونی جهت دستگیری متهم به صورت خاص صادر شده است است.

دادستان کرمانشاه گفت: یک فرد اسیدپاش آخرهای هفته گذشته به بهانه اخذ مدارک ماشین به منزل پدری همسر سابق خود مراجعه کرده و بعد از درگیری لفظی با مادر همسر سابق خو

واژه های کلیدی: اسیدپاشی | کرمانشاه | کرمانشاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs